Recenze

Marco Santini

I was lucky enough to get Greta work on my photo shooting and I’ve to say that the work she has done was even better than my (high) expectations! She has been extremely professional and creative throughout the day and she made me feel really comfortable. I just received the photos and now the really hard part will be selecting the few ones to print out as they are all so beautiful.

Michaela Santini

Díky Gretce, máme nádherné vzpomínky na celý život! Dokázala dokonalé vystihnout každý moment našeho svatebního dne. Je to profesionálka každým coulem a jsem si jistá, že těmito fotkami naše společná spolupráce jen začala. Díky moc za všechno! Fotky jsou boží!

Bára Janurová

Skvělá spolupráce, dokonalé fotky. Jedna z nejlepších investic ve svatebním rozpočtu. Děkujeme za nádherné foto vzpomínky na náš velký den.

Lenka Hrebeňárová

Focení s Gretou byl sen. Vybrali jsme si ji jako naší svatební fotografku, a byla to naše nejlepší volba. Gretka je neskutečně sympatická slečna, se kterou je focení zábava. Zároveň je ale profesionál, který přesně ví, co chce a jak si focené objekty vystylizovat. Jako nervózní nevěsta jsem ocenila i velmi přátelský přístup Grety, která se maximálně snažila přizpůsobit nám i našim hostům. Naše svatební fotky zachycují atmosféru celého dne a jsou kvalitou i autentičností zcela nad očekávání. Děkujeme Gretko, že i díky tobě byl náš den dokonalý a tvé fotky nám jej budou vždy připomínat. Doufáme,že právě ty budeš stát za objektivem při zachycení dalších významných dní v našem životě.

Michaela Šichová

Gretka nám vytvořila jedinečné a originální vzpomínky na náš velký den. Jsme víc než 100% spokojeni a známí tvrdí, že hezčí svatební fotky ještě neviděli. Greta je příjemná, spolehlivá, kreativní a velmi rychlá, dokáže se bez problémů přizpůsobit nabitému svatebnímu programu. Doporučuji všem!

Pavel Mareš

Rychlý, přátelský přístup a výborný výsledek! Naprostá spokojenost, doporučuji všem!

Tibor Mužík

Ta Greta vřele doporučuji! Skvělá, rychlá a profesionální práce. Skvělá a sympatická fotografka.

Ondřej Kuncar

S Gretou jsme fotili produktové fotografie pro naši značku, za nás mohu vřele doporučit, pečlivý přístup, výborná komunikace, profesionální jednání a výsledek byl na jedničku. Přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

Šárka Rao

Love the way you capture details, moments, feelings and life in your photos! Keep shooting, you are my inspiration!

Martina Zimmel

Focení s Gretou není otrava. Je to zábava. Citlivá, vnímavá, veselá, kreativní.