Recenze

  

Anna Pelešková (Skanska Reality a.s.)

Focení s Gretou bylo profesionální, ale hlavně moc příjemné. Díky její empatii, usměvavosti a milému vystupování dokázala uvolnit a rozesmát i ty největší odpůrce focení. Poprvé se tak u nás podařilo, že si kolegové focení skutečně užívali a na fotkách se pak sami sobě líbili. Místo stresu tak byl z focení nakonec velký zážitek, o kterém se ve firmě mluvilo ještě několik dní.

Jana Táčnerová (CENTURY 21 Czech Republic a 4FIN HOLDING)

Spolupráce s profesionály je klíčová pro úspěch každého projektu. V dnešní době je důležité najít spolehlivé partnery, kteří mají nejen zkušenosti, ale také originální nápady a profesionální přístup. A toto vše jsem našla u Grety Konečné Blumajerové, poskytla nám do našeho projektu nejen krásné fotografie, ale také úžasné a originální nápady. Fotografie dokonale zachycují atmosféru, kterou jsme potřebovali. Děkuji za její profesionální přístup a vzájemnou spolupráci, která určitě nebyla poslední.

Kateřina Mainzerová

Focení s Gretou bylo pro mě upřímné překvapení, neboť focení jako takové opravdu nemám ráda, standardně mám jeden výraz, který neměním. Greta ze mě však vykřesala něco, co jsem netušila, že ve mně je. Výsledkem bylo strašně příjemné odpoledne, kdy jsem se cítila jako celebrita a nadto fotky tak krásné, že se na ně nemohu již několik dní vynadívat. Rozhodně bych už neměnila a pro úžasné fotky se budu vždy vracet za ní.

Marco Santini

I was lucky enough to get Greta work on my photo shooting and I’ve to say that the work she has done was even better than my (high) expectations! She has been extremely professional and creative throughout the day and she made me feel really comfortable. I just received the photos and now the really hard part will be selecting the few ones to print out as they are all so beautiful.

Kamila Tomsová (Simple Agency s.r.o.)

Greta pro mě několik let pracovala jako hlavní fotografka a fotoeditorka v magazínu Proženy.cz. Měla jsem tak možnost sledovat, jak na sobě pracuje, vzdělává se a zlepšuje. Zaměřovala se hlavně na módu a gastronomii a její fotky byly skvělé. Naše spolupráce pokračuje i dál. Pro klienty naší agentury Simple Agency fotí portréty, produkty, interiéry i módní editorialy. Je nejen skvělá fotografka, ale navíc má vzácný dar empatie. Každého člověka dokáže zachytit tak, aby byl sám se svou fotkou spokojený – a daří se jí to i u lidí, kteří focení nesnášejí nebo se ho bojí. Sama jsem toho živým důkazem:-) Její fotky jsou krásné, perfektně pracuje se světlem a její retušování je jemné a přirozené. A navíc je to stoprocentní profesionálka, která mě za skoro deset let spolupráce ani jednou nenechala ve štychu.

Jan Šedý (Skanska Property s.r.o.)

Fotíme s Gretou již podruhé a i napodruhé jsme velmi spokojeni. Naše dámy velmi uvítaly možnost profesionální vizážistky přímo na místě, takže nemusely ráno vstávat o 2 hodiny dříve. Focení s profesionálním vybavením uvnitř i venku a hlavně s nadšením. Polovina z nás díky Gretě uvažuje o kariéře v modelingu :). Moc děkujeme a snad znovu příští rok.

Michaela Santini

Díky Gretce, máme nádherné vzpomínky na celý život! Dokázala dokonalé vystihnout každý moment našeho svatebního dne. Je to profesionálka každým coulem a jsem si jistá, že těmito fotkami naše společná spolupráce jen začala. Díky moc za všechno! Fotky jsou boží!

Veronika Dvořáková

Kvalitní fotky jsou v dnešní době u profi fotografa samozřejmostí. Co však už samozřejmost není a najdete to právě u Grety je obrovská empatie a citlivost. Schopnost vycítit, se kterými lidmi máte ten nejužší vztah a zachycení kontaktu s nimi mezi mnohými dalšími svatebními hosty pro mě, jako nevěstu, mělo obrovský význam. Naše svatební fotky pro mě ponesou dlouhodobě atmosféru dne, a to jak něžnost a intimitu s manželem a nejbližšími, tak veselost pozdějších hodin. Neopomenutelné plus je vážně milý přístup během celého svatebního dne. Popravdě se nejde do foťáku neculit, když se fotografka za ním tak krásně usmívá Výborná byla i rychlost zpracování fotografií, protože nevěsta se jich obvykle nemůže dočkat Díky!

Monika Vernerová

Gretu jsem vybrala na těhotenské focení na základě svatebních a těhotenských fotografií kamarádky, která mi ji velmi doporučovala. Oceňuji od začátku Gretinu profesionální, rychlou a vstřícnou komunikaci. Následné focení proběhlo ve velmi milé, přátelské a uvolněné atmosféře, kdy já i přítel jsme se dokázali uvolnit a focení si užít, ačkoliv primárně nejsme extroverti. Při focení jsme se příjemně bavili, fotky vznikaly bez křeče, kdy jen drobnou korekcí a radami nás dokázala nastavit do lichotivých pozic, aniž bychom měli pocit, že to rušilo naši přirozenou interakci a bylo to jakkoliv na sílu. Výsledkem jsou krásné a přirozeně vypadající fotografie, ze kterých máme oba velkou radost.

Klára Křížková

Gretka vyfotila svatbu dvou nejméně fotogenických lidí na světě tak, že se na fotkách sami sobě líbí a navíc vypadají přirozeně. Víc slov téměř netřeba, to je neskutečný výkon. 😀👌 Ne vážně – prostě máme pocit, že přesně tohle jsme my (když se teda vyfikneme)! Focení s ní bylo příjemné a žádná křeč, které jsme se, jakožto lidi, co neradi stojí před objektivem, obávali. Naopak to byla zábava. Navíc je to nejlepší uklidňovačka nervózních nevěst na světě. Děkujeme za všechno, jsme rádi, že jsme náš den prožili právě s tebou.

Alice Vondráčková

Gretku jsme si vybrali na svatební focení a nemohli jsme udělat lépe. Je s ní super atmosféra při focení a máme nádherné vzpomínky na celý život. Doporučujeme nejviiiic!

Monika Vymětalíková

Spolupráce s Gretou byla skvělá, i když jsme většinou před fotoaparátem nervózní, focení s Gretou jsme si užívali. Dokazála zachytit atmosféru celého našeho dne. Fotky od Grety jsou originální, přirozené, zábavné. Gretu určitě doporučujeme nejen jako svatební fotografku. Děkujeme!

Bára Janurová

Skvělá spolupráce, dokonalé fotky. Jedna z nejlepších investic ve svatebním rozpočtu. Děkujeme za nádherné foto vzpomínky na náš velký den.

Lenka Hrebeňárová

Focení s Gretou byl sen. Vybrali jsme si ji jako naší svatební fotografku, a byla to naše nejlepší volba. Gretka je neskutečně sympatická slečna, se kterou je focení zábava. Zároveň je ale profesionál, který přesně ví, co chce a jak si focené objekty vystylizovat. Jako nervózní nevěsta jsem ocenila i velmi přátelský přístup Grety, která se maximálně snažila přizpůsobit nám i našim hostům. Naše svatební fotky zachycují atmosféru celého dne a jsou kvalitou i autentičností zcela nad očekávání. Děkujeme Gretko, že i díky tobě byl náš den dokonalý a tvé fotky nám jej budou vždy připomínat. Doufáme,že právě ty budeš stát za objektivem při zachycení dalších významných dní v našem životě.

Michaela Šichová

Gretka nám vytvořila jedinečné a originální vzpomínky na náš velký den. Jsme víc než 100% spokojeni a známí tvrdí, že hezčí svatební fotky ještě neviděli. Greta je příjemná, spolehlivá, kreativní a velmi rychlá, dokáže se bez problémů přizpůsobit nabitému svatebnímu programu. Doporučuji všem!

Pavel Mareš

Rychlý, přátelský přístup a výborný výsledek! Naprostá spokojenost, doporučuji všem!

Tibor Mužík (Industry studio s.r.o.)

Ta Greta vřele doporučuji! Skvělá, rychlá a profesionální práce. Skvělá a sympatická fotografka.

Ondřej Kuncar

S Gretou jsme fotili produktové fotografie pro naši značku, za nás mohu vřele doporučit, pečlivý přístup, výborná komunikace, profesionální jednání a výsledek byl na jedničku. Přeji hodně dalších spokojených zákazníků.

Šárka Rao

Love the way you capture details, moments, feelings and life in your photos! Keep shooting, you are my inspiration!

Martina Lank

Focení s Gretou není otrava. Je to zábava. Citlivá, vnímavá, veselá, kreativní.