Začátek svatební sezóny 2018

S Lenkou a Jakubem jsem otevírala moji fotografickou svatební sezónu pro rok 2018. Už na předsvatební schůzce jsem věděla, že se mám na co těšit. Celá svatba se měla odehrát v Yard Resortu v Předboji. Na místě, kde máte vše při sobě, takže se nemusíte nikam zdlouhavě během dne přesunovat a vše si můžete užít na jednom místě.

Mám ráda, když není nevěsta ve stresu a je už od příprav smířená s tím, že ji žádná ani sebemenší komplikace nerozhodí, protože ví, že tohle je přece jen jejich den. Dobrá nálada u Lenky a Jakuba opravdu nechyběla. Od časného dopoledne jsem si užívala jejich veselou náladu a humor. Všichni se smáli, na vše byl dostatek času, takže přípravy na obřad probíhaly ukázkově. Hlavní stanoviště jsem měla samozřejmě u Lenky, ale pravidelně jsem odbíhala na pár fotek i k Jakubovi. Mimochodem, Jakub, který neúnavně rozprašoval dobrou náladu všude kolem, stačil před obřadem i vyžehlit košile svých kamarádů. No, není to obdivuhodný kousek?

Obřad popisovat nebudu, protože kdo toho nebyl součástí, ten nepochopí, jak silný zážitek to pro mě byl. Většinou už během svatebního dopoledne poznám, jaká nálada bude provázet celý den. A tady jsem věděla, že to bude nejen velká zábava, ale také den plný krásných projevů a neskrývaných emocí.

Jsem nesmírně ráda za to, že jsem mohla novomanželům zachytit ten krásný den, který si mohli užít se svými rodinami a nejbližšími. Přeji všem pevné zdraví, úsměv na rtech a mnoho společných radostí na cestě životem.